Вертоліт Enstrom 480B

Технічні характеристики

Країна виробник США США
Призначення пасажирский пасажирский
Екіпаж 1 1
Пасажири 4 4
Макс. швидкість 234.00 км/г 126.35 вуз TAS
Скоропідйомність 7.00 метрів за хв 7.00 метрів за хв
Дальність польоту 657.00 Км 408.26 миль
тривалість польоту 4.70 год 4.70 год
Макс. робоча висота 4 000.00 м 13 123.36 фт
Корисне навантаження 300.00 кг 661.39 фнт
Макс. злітна маса 1 280.00 кг 2 821.91 фнт
Запас палива (стандартний бак / бак збільшеної місткості) 666.00 л 175.94 ам. галл
Витрати палива 61.00 л/ч 306.28 ам. галл/ч

Описання

Якщо Вам потрібний невеликий вертоліт з високим ступенем безпеки, рівнем комфорту, а також не дорогий в експлуатації і надзвичайно простий у керуванні - то це вертоліт Enstrom 480B.

Enstrom 480B - легкий багатоцільовий однодвигунний газотурбінний вертоліт, створений американською компанією “Enstrom Helicopter Corporation”. Вся кінематика вертольота створена із врахуванням чітких потреб безпеки: двигун і редуктор встановлені за кабіною нижче рівня підлоги, через те навіть при грубій посадці екіпаж і пасажири не постраждають від тяжких вузлів і агрегатів. У вертольотів марки Enstrom 480B вражає здібність впевнено авторотірувать з любої висоти, навіть при повному виході із ладу рульового гвинта. В сукупності це забезпечує високу безпеку польотів, тому даний тип вертольота по гідності відноситься до класу
“А” по авіаційній безпеці.

Вдало сконструйована втулка несучого гвинта тяги управління знаходиться в середині кованого титанового валу. що забезпечує їм надійний захист. За час експлуатації Enstrom 480B не було ні однієї відмови з причини поломки втулок.

Кабіна простора - в ній можна ходити, пригнувшись. При досить щільному компонуванні вертоліт досить комфортний навіть для 5 людей. В салоні є декілька варіантів компонування. Регуліровки досить зручні: крісла і педали рухаються. Широкий кругозір із кабіни, прилади і ричаги управління розміщені зручно.

Варіанти компонування кабіни вертольоту Enstrom 480B:

Медична комплекнтація.

З можливістю встановлення насилок у лежачому положенні. Місце для пілота, медсестри і медичного обладнання.

Пожежна комплектація.

Вертоліт може бути оснащений зовнішнім кріпленням для ємності пожежогасіння.

Поліцейська комплектація.

В подібну компоновку вертольота входить камера, прожектор, гучномовець, і спецсигнал.

Навчальна комплектація.

Одна із кращих в своєму роді навчальних версій вертольота оснащена двома інструментами керування для пілота - інструктора і курсанта.

Сільськогосподарська комплектація.

Вертоліт може стати відмінним помічником в сільському господарстві, в Enstrom 480B є можливості кріплення обладнання для хімічної обробки поля.

Карго комплектація.

Тут кабіну можливо модифицірувать і залишити лише одне місце для пілота.

Пасажирська комплектація.

В пасажирській версії вертольота розмістяться 4 пасажири і 1 пілот.

 

При низькому розході палива, з дальністю польота більше 500 км, Enstrom 480B дуже комфортно пілотується в тривалих польотах за маршрутом. Заправляється вертоліт Jetta II,
що в свою чергу дає Вам можливість знайти паливо практично на любому аеродромі чи в аеропорту, який знаходиться у зоні Вашого польоту. Мінімальний рівень шуму досягнутий віддаленням двигуна і редуктора від кабіни. Застосування гідродемпферов в несучій системі забезпечує відсутність вібрацій.

Вертоліт розрахований на тривале автономне базування і дуже просте обслуговування. Дуже простий в експлуатації Enstrom 480B пробачає грубі помилки в пілотуванні при першочерговому навчанні. Крім того, конструкція машини дозволяє проводити ремонт в польових умовах.

Наші контакти
Подарунковий сертифікат