Комплектуючі

У Авіаційного центра Ротор Україна підписані унікальні дилерські домовленості з Diamond Aircraft Industries Gmbh ( Австрія, Wiener Neustadt) і Enstrom Helicopter Corporation( США, Menominee, Michigan), Robinson Helicopter (Company (California, USA), що дозволяє нашій компанії мати конкурентні переваги при продажі як комплектуючих і запасних частин до повітряних суден, так і самих повітряних суден.

Ротор Сервіс:

+380 (97) 333 39 00

Персонал високої кваліфікації

Сертифікований персонал Державіаслужбою України. Спеціалісти пройшли підготовку на заводах виробниках ВС.

Місцезнаходження в Міжнародному аеропорту “Харків”

Можливість приймати  участь в повітряному русі в середині і поруч з міжнародним аеропортом, практика ведення радіообміну з екіпажами діючих повітряних ліній.

Зручне місце розташування

Базування в сучасному ангарному комплексі міжнародного аеропорта “Харків”

Зв'язок з виробником

Завдяки підтримці заводів виробників, команда швидко і якісно виконує всі види тех. обслуговування.

Навчання на англ. мові

Наявність перекладачів в штаті школи. Можливість навчання на англійській мові. У нас проходять навчання курсанти не тільки із України, а із Японії, Лівана, Ірака, Нігерії, Туркменістану, Білорусії, Росії.

Унікальний симулятор

Навчання на єдиному в Україні найсучаснішому авіатренажері Diamond Simulator сертифікований Державіаслужбою України по FSTD-FNPT II

Найновіша техніка

Літаки Diamond Aircraft с кабиной “GLASS COCKPIT” і вертольоти Enstrom 480B, Robinson R44, які відмінно підходять для первинного навчання.

Єдиний в Україні тренажер польоту Diamond Аircraft

Авіасимулятор в точності відтворює нюанси управління повітряним судном в умовах реального польоту. Відпрацювання знань і навиків на авіасимуляторі.

Єдиний в Україні симулятор польотів Diamond Simulator з можливістю зльоту і посадки у всіх аеропортах світу

Курси англійського ІСАО

Проходження курсів англійської мови згідно нормам ІСАО. А також наявність перекладачів в штаті школи. Можливість навчання на англійській мові.

Форма замовлення послуги "Комплектуючі"

Подарунковий сертифікат